czwartek, 31 października 2013

My new lovely GUESS walletNiemal rok szukałam nowego, idealnego portfela. Chciałam w niego zainwestować, gdyż wszystkie tanie rozwalały mi się po kilku miesiącach intensywnego użytkowania :( Z początku nastawiałam się na kupno portfela od Juicy Couture – oni oferują takie słodkie i dziewczęce rzeczy! Szybko jednak z tej myśli zrezygnowałam, bo od dawna nie widziałam już tej firmy w TK Maxx (a w internecie te portfele są koszmarnie drogie). Stwierdziłam też, że przyda mi się coś bardziej klasycznego. Jak mnie będą oceniać w sklepach jeśli będę wyjmować przy płaceniu cukierkowo-różowy portfel z wizerunkiem dwóch terrierów i koroną? W Polsce niestety za mało osób zna Juicy Couture.

Kolejną firmą, jaka przyszła mi do głowy było River Island – ale absolutnie wszyyyyscy noszą teraz te portfele, a ilość oferowanych w nich miejsc na karty mnie absolutnie nie satysfakcjonuje (słyszałam też, że w ogóle ciężko się te karty wyciąga!). I w końcu przejrzałam online ofertę sklepu Guess. Łał, mają naprawdę spory wybór. Dużym plusem jest coraz większa ilość ich sklepów stacjonarnych. Bez problemu mogłam na żywo obejrzeć ulubione modele i wybrać najlepszy. Miałam absolutne szczęście, bo trafiłam dodatkowo na jakiś dzień rabatowy i dostałam 20% zniżki!

Guess nie jest bardzo drogą firmą, a wydaje mi się, iż za ich cenami stoi dobra jakość (zobaczymy kiedy mi się zniszczy portfel). Biorąc pod uwagę akcje rabatowe, myślę, że warto ich zapamiętać i czasem odwiedzić. Oprócz ślicznych portfeli, uśmiechały się do mnie z półek torebki, kosmetyczki i kolorowa biżuteria. Będę musiała wpisać kilka nowych rzeczy na moją listę życzeń...

portfel / wallet - GUESS [ 279 PLN - 20% = ok. 223 PLN]


2 komentarze:

  1. Jest bardzo ładny i niebanalny :) Ja ostatnio z dużego portfela przerzuciłam się na niewielką portmonetkę- ciężko się ją użytkuje, ale za to wszędzie się mieści :)

    OdpowiedzUsuń