poniedziałek, 10 września 2012

Summer is not over yet!


Wszyscy mówią już o jesieni! Przeglądając blogi, na każdym kroku napotykam jesienne trendy, szafiarki piszą: „przyszła jesień”. Ach, a ja się z tym tak strasznie nie zgadzam! Ciągle tkwię w lecie i za nic nie chcę, aby przeminęło. Jedynie okropnie zła pogoda może mnie zmusić to schowania sandałek i wyciągnięcia płaszcza. Jesień to dla mnie najgorsza pora roku, smutna i szara – po co jej wyczekiwać? Wróciłam dopiero z wakacyjnego wyjazdu, mam jeszcze miesiąc wakacji, jestem lekko opalona, pełna energii i nasycona słońcem. Nikt mnie zatem nie przekona – mamy jeszcze LATO!

All the people are already talking about fall! Searching through the internet, I encounter autumn trends everywhere! Bloggers write: "the fall has come". Oh, and I so much cannot agree with them! I'm still stuck in summer and I don't want it to pass. Only extremely bad weather may force me to put away sandals and take out my warm winter jacket. Autumn, for me, is the worst time of the year - sad and gray. What is the purpose of looking forward to it? I just got back from my holiday trip, I still have a month of vacation, I'm slightly tanned and full of energy. Therefore, no one can convince me - we still have SUMMER!


Na jesienną garderobę przyjdzie czas. Póki co, nie ciągnie mnie do tegorocznych jesiennych trendów. Czerń i moro są tak smutne! Brak mi kolorów, które napełniają mnie siłą. Jedyny trend na następne pół roku, który rzeczywiście mi odpowiada to lata '60 i '70. I może w tym kierunku będę zmierzać, powoli żegnając się z ciepłem, słońcem i kąpielami w morzu.

The time will come for the autumn wardrobe. Until then, I'm not attracted to this year's autumn trends. Black and military colours are so sad! There are no bright colours that fill me with strength and happines. However, there is one trend for the next six months, which actually suits me: the '60 and '70. Perhaps, I'll follow this trend direction, slowly saying goodbye to the heat, sun and swimming in the sea.legginsy - Cubus
T-shirt i kapelusz - H&M
sandały - z Grecji
żakiet - seondhand
torebka - vintage via allegro

9 komentarzy:

 1. świetna torebka, u mnie juz zdecydowana jesień, pomarańczowe drzewa, zimnooo

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja właśnie lubię jesień, jest taka kolorowa łączy w sobie trochę letniego ciepła i zimy. Perfekcyjna torebka, ładne sandałki i kolor paznokci :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Fajnie, że zauważyłaś nawet kolor paznokci ;)

   Usuń
 3. świetny zestaw, bardzo podoba mi się kolorystyka:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie jesień jest idealna ponieważ zawsze mam wenę do tworzenia nowych rysunków, a mam już parę planów tylko na wenę czekam. Za latem jakoś szczególnie nie przepadam aczkolwiek nie jest złe! Co do stroju to strasznie cały przypadł mi do gustu! A ten kapelusz jest boski [ostatnio mam bzika na ich punkcie!]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kapelusze z sezonu na sezon stają się coraz bardziej modne. Trzeba w nie chyba inwestować teraz :D

   Usuń
 5. Ach! jestem oczarowana. Nie tylko studiujesz historię i sztukę ale widzę, że ją czujesz, oddychasz nią. W Twojej urodzie się zakochałam. Jesteś stworzona do zdjęć. Tyle w Tobie wyrazu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, strasznie mi miło! Taki komentarz może człowieka niezwykle podbudować :) Staram się jak mogę, ale uwierz, ciężko pracuję, aby dobrze się do zdjęć ustawić i nie wyjść jak zmora. Każdy ma lepszy i gorszy profil :) Plus aparat pozostawia wiele do życzenia... Twoje zdjęcia są o wiele bardziej artystyczne i, przyznam, bardzo mnie inspirują.

   Usuń