wtorek, 19 listopada 2013

Legginsy od Aloha From DeerPrzyszły! A czekałam na nie okropnie długi miesiąc! Legginsy z nadrukiem jednego z moich ulubionych obrazów - „Narodziny Wenus” Botticellego, o którym uczyłam się, jeszcze nie tak dawno, na egzamin ze sztuki nowożytnej.

Jestem od kilku miesięcy totalnie zachłyśnięta motywem dzieł artystycznych (przede wszystkim malarskich) nadrukowanych na ubrania. Uważam, że to fantastyczny nowy trend, który zdobędzie szybko popularność. Mój entuzjazm wynika po części z faktu, że studiując historię sztuki mam wielki sentyment do niektórych obrazów! Można powiedzieć, iż dzieła, które pokochałam odzwierciedlają po części moją osobę.

Sandro Botticelli - Narodziny Wenus (ok. 1485)

Otrzymawszy zamówienie, trochę się jednak rozczarowałam. Pierwsze co mnie ugryzło: nadruk z bliska jest nieostry, jakby rozmazany. Na szczęście nie psuje to efektu, obraz doskonale prezentuje się z nieco większej odległości niż mój nos vs materiał (jak widzicie na zdjęciach). No dobra, zakładam! Marszczę brwi, gdy legginsy okazują się dziwnie ciasne. Nie jestem przecież pulchną osobą, a nogi mam raczej patykowate! W ramach ostrożności, gdyż jestem dość wysoka, zamówiłam nawet większy rozmiar – z dostępnych XS/S oraz M/L wybrałam ten drugi. Mimo to, materiał trochę za mocno opina mi nogi. Może się rozejdzie? Brakuje mi w składzie elastanu, wredne legginsy w ogóle się nie rozciągają. Jednak bardziej wkurzający okazuje się fakt, że gatki dosłownie zjeżdżają mi z pupy! Guma w talii przewidziana na kogoś z większym brzuszkiem. Trochę mnie to zaskakuje.

Mimo wszystko przyznaję, że legginsy wyglądają czadowo. Liczę, że się nieco rozejdą, a gumę może uda mi się wymienić. Zawsze uważałam, iż legginsy to najwygodniejsze ubranie świata – tym tutaj niestety muszę odmówić tej cechy. Ale jak to powtarzała Anna dello Russo: „Fashion is always uncomfortable, if you feel comfortable you never get the look”.

Legginsy - Aloha From Deer [ok. 80 PLN via Złote Wyprzedaże]


Follow my blog with Bloglovin

4 komentarze:

 1. Genialne, super w nich wyglądasz :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne legginsy! Bardzo podobne znajdziesz w tym sklepie, mają akurat wielką wyprzedaż ;) http://loveitshop.pl/kategoria/legginsy-2

  OdpowiedzUsuń
 3. So amazing...I like your blog.^^
  Maybe follow each other on bloglovin?
  Let me know follow you then back.
  Lovely greets Nessa

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudne legginsy :)) i niezwykłe, długie włosy :)
  zapraszam do mnie red-hairedfashionista.blogspot.com
  może wspólna obserwacja?

  OdpowiedzUsuń