piątek, 4 maja 2012

Majowy weekend + kiepski dowcip H&M

Pogoda podczas długiego weekendu była niesamowicie piękna! Zdarzyło mi się nagle tyle zdjęć napstrykać [podziękowania dla Chipsa ;*], że teraz zalegam z ich zamieszczaniem.

English version: Weather was incredibly beautiful during the long weekend! Suddenly, there were so many occasions to take pictures [thanks to Chips ;*] that now I'm far behind with posting them.


Reserved dress| TKmaxx lace vest| Cropp short leggins| Stradivarius ballerinasJak już wcześniej wspomniałam, jestem od dawna zafascynowana pokazem Marca Jacobsa dla Louisa Vuitton na wiosnę/lato 2012. Strasznie się ucieszyłam, odkrywając, iż w nowej kolekcji H&M jest bluzka dosłownie zgapiona z pokazu! Od razu rozpoznałam ten sam kołnierzyk, dekorowany haftem angielskim i ten sam seledynowy kolor! Już myślałam, żeby biec do sklepu, kiedy zatrzymała mnie cena podana w internecie. Mimo, iż nie jest to kolekcja typu „Louis Vuitton dla H&M” tylko zwykły H&M, to liczą sobie za bluzkę równie sporo. Przykre, że zwykła sieciówka ceni się niczym sklep z wyższej półki. Zakochana jestem w tej bluzce, ale stwierdziłam, że jej nie kupię, wolę te pieniądze wydać na o wiele lepszy ciuch takiej marki jak np. „Simple” - cenowo wyjdzie tak samo.

English version: As previously mentioned, I have long been fascinated by the show of Marc Jacobs for Louis Vuitton spring / summer 2012. I was extremely glad to discover that the new H&M collection literally copied the shirt from the show! I immediately recognized the same collar, decorated with English embroidery and the same light green color! Already thought to run to the store, when the price spotted on the internet stopped me. Although this is not a collection of "Louis Vuitton for H&M" but just normal H&M, the shop values it as it was this collection. It's a pity that a high-street shop values as much as a high-end store. I'm in love with this blouse, but I decided not to buy it. I'd rather spend the money on a much better clothing from brands such as "Simple" - cost will come out the same.

tekst alternatywnytekst alternatywny

8 komentarzy:

 1. bardzo ładne zdjęcia;) fajna ciekawostka z kolekcją;P

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za komentarz i cenną opinię :) U Ciebie jak zwykle bosko :) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. może nie zaprasowałaś bluzki na lewej stronie po wyschnięciu? tak tych samych, i akryli w sprayu czasem tak jak na koszulce z Chuckiem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Niestety taka prawda, w h&m coraz gorsze ceny.

  OdpowiedzUsuń
 5. Hey, I just found your blog!! :)
  You look absolutely amazing in these pictures, great look!!
  Maybe you'll have time to visit my blog and follow if you like!!
  Kisses,
  Chiara

  Books in my bags

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajna romantyczna stylizacja :)

  Adam,
  http://bmagazyn.com

  OdpowiedzUsuń